ДОПОМОГА ДІТЯМ З ПОРУШЕННЯМ ПОСТАВИ

ДОПОМОГА ДІТЯМ ПРИ:

  • сколіозах, кіфозах, а також інших викривленнях хребта,
  • зміщеннях тазу,
  • деформаціях грудної клітки,
  • затримках фізичного і психічного розвитку,
  • наслідки дитячої родової травми у вигляді спастичності кінцівок, кривошиї,
  • вродженого вивиху стегна, перекосу тазу, асиметрії тіла,
  • лікувально-гімнастичний тренінг
  • психологічна корекція самооцінки.

Масаж і мануальна терапія незамінні при затримці фізичного і психічного розвитку дитини. Рефлекторно впливаючи на центри головного і спинного мозку лікар досягає стимулюючого, активізуючого, або, якщо потрібно, релаксуючого лікувального ефекту.

Енурез у дітей часто пов'язаний з порушеннями розвитку хребта і успішно лікується мануальними методами.

Після важких пологів спостерігаються наслідки дитячої родової травми у вигляді спастичності кінцівок, кривошиї, вродженого вивиху стегна, перекосу тазу, асиметрії тіла. У таких випадках масаж і мануальні заходи дають хороший ефект.

При фіксованих змінах хребта великого значення набуває психологічна робота з дитиною та батьками, тому що вони не до кінця розуміють всю серйозність хвороби.

Сьогодні половина дітей області хворіє на порушення осанки та  викривлення хребта. Діагноз “сколіоз” ставиться практично кожній другій дитині, яка приходить на прийом до лікаря. Звертаю увагу батьків, які виховують діток (особливо 12-18 років): якщо дитина скаржиться на болі у спині або відчуває дискомфорт, швидко втомлюється при сидінні та ходінні - негайно ведіть її до лікаря. Багато проблем зі здоров’ям у майбутньому можна уникнути, якщо вчасно (доки формується організм) зробити корекцію хребта.

Підступність сколіозу полягає в тому, що хвороба в початкових стадіях протікає малосимптомно. Діти практично не скаржаться на болі в спині, нічим не відрізняються від однолітків. З часом з’являється втома від фізичної праці чи занять фізкультурою. За столом чи партою дитина сидить не рівно,  підсвідомо шукаючи для себе вигідної пози. Починає уникати рухливих ігор, більше часу проводить вдома перед телевізором. Обмежуючи фізичні навантаження, дитина стає  ще більше вразливою до хвороби: ослаблюються м`язи, в ростових зонах хребта починаються трофічні розлади, посилюється його деформація. Пригнічується психічний стан, дитина стає нервовою.

У підлітковому віці, в зв’язку з особливостями психіки, дитина рідко скаржиться батькам на своє здоров’я. На жаль, більшість батьків звертають увагу на хворобу дитини пізно, коли вже відбулись структурні зміни хребта.

Варто знати, що дітям можна дивитися телевізор (сидіти за комп’ютером) не більше однієї години на день. Після 40-45 хвилин сидіння за письмовим столом, необхідна фізкультхвилинка. На перерві між уроками школяру краще не сидіти за партою, а вийти в коридор і трохи порухатися. Спати варто на твердій поверхні. Від батьків вимагається увага та зосередженість на проблемах дитини, тому що хвора дитина не переносить критичних зауважень, дуже гостро і болюче реагує на свій фізичний недолік. Тільки зацікавленість і співпраця батьків, лікаря та дитини дають хороший результат лікування.

Звертаю увагу батьків: сколіоз лікується! Лікар досягнув чудових результатів в лікуванні порушень постави мануальною терапією. Своєчасне проведення корекції хребта допоможе вашій дитині стати здоровою. 

Багато дівчаток із значними порушеннями постави успішно влаштували особисте життя, вийшли заміж, народили діток після лікування методом мануальної терапії. Багато молодих людей досягнули карєрного зросту, зайняли належне положення в суспільстві, розправивши свої плечі завдяки рукам лікаря.
Не нехтуйте візитом до лікаря - ви відповідаєте за здоров’я власних дітей!

УВАГА, БАТЬКИ - СВОЄЧАСНА ПОСТАНОВКА ДІАГНОЗУ МОЖЕ ВРЯТУВАТИ ВАШУ ДИТИНУ ВІД КАЛІЦТВА!

Причинами виникнення сколіозу та інших порушень осанки фахівці вважають неправильне харчування, гіподинамію (малорухливість), стреси, забруднене довкілля. Чорнобильська трагедія теж зробила свою “чорну” справу: викиди стронцію, потрапляючи в організм, мають здатність витісняти кальцій із кісток. Як наслідок - наш хребет стає ослабленим і піддається деформації.

Неправильні звичні положення тіла призводять до деформацій хребта, грудної клітки, тазу, нижніх кінцівок, включаючи стопи. Сколіотична хвороба і плоскостопість — наслідок такого неправильного навантаження. Хребет, що втратив гнучкість, слабкі м'язи ведуть до порушення роботивнутрішніх органів і є причиною багатьох захворювань Погана постава сприяє закріпленню психо-емоцинальних порушень і формуванню неврозів.
       
Найкращий захист від сколіозу - повернення людини до природного способу життя. Сюди входять: натуральне харчування (а не харчові добавки), більше руху на свіжому повітрі (щоб шкіра “дихала” й живила клітини киснем), уникнення стресів, які ослаблюють людину в цілому.

лікар Важовський

ЯК БАТЬКАМ САМОСТІЙНО ПРОДІАГНОСТУВАТИ СВОЮ ДИТИНУ?
Батьки відповідають не тільки за розумовий розвиток і соціальну адаптацію дитини, але і за її фізичне здоров'я.

Перш за все, не відволікаючи увагу дитини, поспостерігайте як вона стоїть, сидить, рухається. Порушення осанки, надмірний нахил голови чи сутулість за столом повинні насторожити вас. Нерівномірне стирання підошви та підборів на взутті може свідчити про перекіс тазу. Постійна зміна положення тіла за партою чи столом часто трактується педагогами та батьками як непосидливість, в той час, як дитина підсвідомо шукає стабільного положення хребта.

Найбільше інформації дає огляд тіла. Поставте дитину на підлогу босими ногами по команді “Струнко” і з відстані двох кроків уважно огляньте її зі всіх сторін.

Зверніть увагу на фото. Шия юнака відхилена вліво, праве плече вище, права лопатка вище і більш контурна, складки шкіри на поперековій ділянці не симетричні, відстань між тулубом і ліктями неоднакова, ліва рука відносно довша за праву.

При огляді спереду помітна різниця висоти реберних дуг. Відхилені в сторони великі пальці на ногах свідчать про плоскостопість. При огляді збоку буває помітно, що поперекова ділянка тіла зміщена вперед.

На фото юнак зі сколіозом ІІ ступені та рентгенографія цього ж юнака. На перший погляд викривлення хребта у юнака (див. фото) невелике, проте при рентгенографії деформація виявляється значною, зі зміщенням внутрішніх органів. Якщо не відновити опорну функцію хребта у цієї дитини, хвороба прогресуватиме.

       ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА ОЗНАКИ СКОЛІОЗУ:

  • одне із плечей вище, ніж інше
  • одна із лопаток виступає
  • одна рука ближча до тіла, ніж інша
  • несиметричність сідничних складок
  • при нахиленні уперед помітна кривизна хребта
Мануальний терапевт П.Важовський
 
Besucherzahler attractive russian brides from Moscow
счетчик посещений
 
 
 
Оперативна розробка вебсайтів